Teslimat

Ürünlerimiz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir.

Kargo ücreti 120.00₺TL’ye kadar müşteriye aittir.

Ne kadar kargo ücreti ödemenizin söz konusu olduğunu, ödemenizi yapmadan önce görebileceksiniz.

Ücret, sipariş edilen ürünlerin toplam ağırlık ve hacimleri ve teslimat adresi dikkate alınarak, kargo şirketi tarafından belirlenen tarifeler üzerinden sistemimizde otomatik olarak bilginize sunulmak üzere hazırlanır.

Kargo bedeli sipariş tutarınıza eklenerek size fatura edilecektir.

120.00₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo bedelsizdir.

16.00’dan önce verdiğiniz siparişler aynı iş günü, 16.00’dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü işleme alınır.Teslimat İstanbul il sınırları içinde 1 iş günü, diğer illerde 2 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketimiz tarafından teslimat adresinize ulaştırılacaktır.

Kargo teslim tarihleri dahilinde adrese ulaştırılan ancak adreste bulunulmaması sebebiyle teslim edilemeyen paketler, kargo firmasının bölgesel dağıtım noktasına geri gönderilir. Bu paketler tekrar dağıtıma verilmez ve dağıtım noktalarından tarafınızca bizzat teslim alınmalıdır. Böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde Müşteri Hizmetleri Birimi’nden (+90) 531 501 40 40 yardım ve bilgi alabilirsiniz.

Paketinizin elinize zamanında ulaşabilmesi için lütfen teslimat ve irtibat bilgilerini eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz.

Teslimat sırasında ürünler kargo görevlisinin önünde tarafınızca kontrol edilmeli, eksiksiz ve sağlam olarak teslim alındığına dair imza atılmalıdır.Herhangi bir eksik ve zarar var ise, kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız.

Bu koşulda siparişiniz yenilenerek en kısa süre içinde tarafınıza teslim edilecektir.Tutanak tutturulmadığı ve zaiyat sonradan bildirildiği takdirde iade ve değiştirme yapılamayacaktır.

İADE / DEĞİŞİM

  • wolfdizayn.com’ dan satın aldığınız ürünler için Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.
  • Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici ürün iade hakkını kullanamaz.
  • Özel üretilen ürünlerde; üretimden kaynaklı kusur olduğu takdirde ücretsiz olarak yenisi ile değişim yapılmaktadır.
  • Sitemizden satın almış olduğunuz özel üretilen ürünler hariç ürünleri ambalajını açmadan, tahrip etmeden ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.  
  • Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için YURTİÇİ KARGO ile “Müşteri Numarası: 340026139” yazılarak gönderim yapmanız gerekmektedir. 
  • Ürünle ilgili bilgi almak için mağazayla iletişime geçebilirsiniz.