Huawei P20 Lite 2019 Şeffaf Silikon Kılıf

Aşağıdaki Kişiselleştir Tuşuna Basarak Kılıfınızı Özelleştirebilirsiniz.

174,90

Stokta

Garantili Güvenli Ödeme

Özellikler ve Uyumluluk

Huawei P20 Lite 2019 Şeffaf Silikon Kılıf

Huawei P20 Lite 2019 Şeffaf Silikon Kılıf, Huawei P20 Lite 2019 model telefonunuz için özel olarak tasarlanmıştır. Esnek silikon malzemeden üretilmiş olan bu kılıf, telefonunuzun orijinal tasarımını korurken aynı zamanda çizilmelere, darbelere ve düşmelere karşı ekstra koruma sağlar.

Kendin tasarla özelliği sayesinde, bu kılıfı kişiselleştirebilirsiniz. İstediğiniz renkleri, desenleri veya hatta fotoğrafları kılıf üzerinde kullanarak benzersiz bir tasarım oluşturabilirsiniz. Böylece telefonunuzun tarzını yansıtabilir ve kendinizi ifade edebilirsiniz.

Bu renkli silikon kılıf, telefonunuzun ön ve arka kısmını tamamen korurken, hızlı ve kolay erişim sağlayan kesiklere sahiptir. Telefonunuzun tuşlarına ve limanlarına tam uyum sağlar, böylece tüm fonksiyonları sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Huawei P20 Lite 2019 Şeffaf Silikon Kılıf, Huawei P20 Lite 2019 model telefonunuz için özel olarak tasarlanmıştır. Şeffaf silikon malzeme, telefonunuzun orijinal tasarımını korurken aynı zamanda çizilmelere, darbelere ve düşmelere karşı ekstra koruma sağlar. Kendin tasarla özelliği ile kılıfı kişiselleştirme fırsatı sunar, istediğiniz renkleri, desenleri veya fotoğrafları kullanarak telefonunuzun tarzını yansıtabilirsiniz. Huawei P20 Lite 2019 Şeffaf Silikon Kılıf, kesikleri sayesinde hızlı ve kolay erişim sağlar ve telefonunuzun tuşlarına ve limanlarına tam uyum sağlar. Telefonunuzu hem korurken hem de stilinizi yansıtmanızı sağlar.

Huawei P20 Lite 2019 Şeffaf Silikon Kılıf

Huawei P20 Lite 2019 Şeffaf Silikon Kılıf Kendin Tasarla

Ek Bilgiler

Marka

Huawei

Model

Huawei P20 Lite 2019

Müşteri Değerlendirmeleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.