Huawei P30 Lite Şeffaf Silikon Kılıf

Aşağıdaki Kişiselleştir Tuşuna Basarak Kılıfınızı Özelleştirebilirsiniz.

174,90

Garantili Güvenli Ödeme

Özellikler ve Uyumluluk

Huawei P30 Lite Şeffaf Silikon Kılıf

Huawei P30 Lite Şeffaf Silikon Kılıf, Huawei P30 Lite telefonunuz için özel olarak tasarlanmış bir koruyucu kılıftır. Şeffaf silikon malzemesi sayesinde telefonunuzun orijinal tasarımını korurken, etkili bir şekilde çizilmelere, darbelere ve günlük kullanımın getirdiği hasarlara karşı koruma sağlar.

Kendin tasarla özelliği ile bu kılıfı tamamen kişiselleştirebilirsiniz. İstediğiniz renkleri, desenleri veya hatta fotoğrafları kullanarak kılıfı özelleştirebilirsiniz. Böylece telefonunuzun tarzını yansıtabilir ve kendinizi ifade edebilirsiniz.

Huawei P30 Lite Şeffaf Silikon Kılıf, ince ve hafif yapısıyla telefonunuza ekstra bir ağırlık katmadan mükemmel uyum sağlar. Hassas kesimler ve düğme kapakları sayesinde telefonunuzun tüm fonksiyonlarına kolay erişim imkanı sunar.

Huawei P30 Lite Şeffaf Silikon Kılıf, Huawei P30 Lite telefonunuz için özel olarak tasarlanmış bir koruyucu kılıftır. Şeffaf silikon malzemesiyle telefonunuzun orijinal tasarımını korurken, çizilmelere, darbelere ve günlük kullanımın getirdiği hasarlara karşı etkili bir koruma sağlar. Kendin tasarla özelliği ile kılıfı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. İnce ve hafif yapısıyla telefonunuza ekstra bir ağırlık katmadan mükemmel uyum sağlar. Hassas kesimler ve düğme kapakları sayesinde telefonunuzun tüm fonksiyonlarına kolay erişim imkanı sunar. Huawei P30 Lite Şeffaf Silikon Kılıfı, hem telefonunuzun güvenliğini sağlar hem de stilinizi yansıtmanıza imkan tanır.

Huawei P30 Lite Şeffaf Silikon Kılıf

Huawei P30 Lite Şeffaf Silikon Kılıf Kendin Tasarla

Ek Bilgiler

Marka

Huawei

Model

Huawei P30 Lite

Müşteri Değerlendirmeleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.